15. února 2023

Stipendijní program SYLFF 2023/24

Stipendijní program SYLFF japonské nadace Tokyo Foundation for Policy Research (TKFD) slouží k podpoře vzdělávání vynikajících studentů s vůdčím potenciálem, kteří studují v humanitních a společenskovědních oborech.

Program je určen pro studenty denní formy doktorského studia (student nejvýše 3. ročníku) sociálno-vědního nebo humanitního zaměření. Důležitým kritériem pro podporu konkrétního výzkumu je jeho přínos pro společnost.

Během doby pobírání stipendia je studentovou povinností dokončit nebo vypracovat podstatnou část své dizertační práce a realizovat část výzkumu v zahraničí.

Stipendium je udělováno na rok s možností prodloužení o jeden další rok. Výše stipendia je 12 500 USD/rok.

Uzávěrka přihlášek: 29. dubna 2023.

Bližší informace jsou k dispozici zde.

Online webinář

Online informační schůzka k letošní výzvě programu SYLFF se uskuteční dne 6.4. v 16:00h pod tímto linkem.